Aster multi- 240*220
€
75,00
Op voorraad
Meer productinformatie
Voeg toe aan winkelmandje
Bekijk onze openingsuren
Afhaalmomenten
Maandag 16 September 2024 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
Dinsdag 17 September 2024 | Afhalen niet mogelijk |
Woensdag 18 September 2024 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
Donderdag 19 September 2024 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
Vrijdag 20 September 2024 |
10:00 -
12:00 12:30 - 18:00 |
Zaterdag 21 September 2024 |
10:00 -
12:00 12:30 - 17:00 |
Zondag 22 September 2024 | 14:00 - 17:00 |
€ 6,90 Voor België
€ 12,90 Voor Nederland
Specificaties
Referentienummer:
aster240*220
Barcode:
2000000407253
Merk:
Breedte in cm :
240
Kleur :
Lengte in cm :
220
Aantal personen :
2
Maat :
Keuze :
Omschrijving
Aster multi- 240*220
Op zoek naar een mooie en leuke dekbedovertrek? Dan is deze zeker en vast iets voor u! Waan je in de natuur met deze prachtige dekbedovertrek met blaadjes. Je zal je rustig voelen en een goede nachtrust tegemoet gaan.
Meer van dit merk